Yhteishaussa 2022 Hyriaan valitut - Muista ottaa paikkasi vastaan!

16.6.2022, klo 8:12
Tiedotteet
Image
Vesivärityylinen piirroskuva, jossa kuvattuna eri alojen ammattilaisia ja oppimisympäristöjä.

Muistathan ottaa opiskelupaikkasi vastaan ja täyttää taustatietolomakkeen Wilmassa. Tutkintoon valittujen opinnot alkavat 21.–22.6 HyriaStart-tapahtumalla

Oheisella listalla on vain ne koulutukseen valitut, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisuun.

Lisätietoja Hyrian hakijan palveluista:

hakijanpalvelut@hyria.fi,

020 690 159

Huom! Jos et tullut valituksi: Eteenpäin-päivä Ohjaamoissa sinulle, joka olet ilman opiskelupaikkaa

Sukunimi

Etunimet

Tutkinto/koulutus

Aalto

Aada Ronja Sofia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Aalto

Oscar Leonard

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Aalto

Samu Santeri

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Aaltonen

Nella Anita

Liiketoiminnan perustutkinto

Aaltonen

Roni Vilho Tapani

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Aaltonen

Saija Katariina

Logistiikan perustutkinto

Aarnio

Emmalotta Chananda

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Ahmad

Asma

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Aho

Leevi Vihtori

Talotekniikan perustutkinto

Ahonen

Milja Maija Amanda

Liiketoiminnan perustutkinto

Ahontaus

Benjamin Henrik Max

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Alander

Dani Olavi Kristian

Teknisen suunnittelun perustutkinto

Alatalo

Kaapo Mikael

Rakennusalan perustutkinto

Ala-Tuuhonen

Elsa Helena

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Ala-Tuuhonen

Iida Sinikka

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

al-Bazoon

Ali

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Alfaraj

Fatema

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Alho

Aino Hetti Maria

Liiketoiminnan perustutkinto

Al-Issa

Khalida

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Al-Ithawi

Sohaib Issam Abbas

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Almahmoud

Ahmad

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Alokla Almthkal

Mohammed

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Anttila

Pekka Aleksi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Appelblom

Meri-Helmi Maria

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Aramo

Eelis Olavi

Liiketoiminnan perustutkinto

Arenius

Milla Karoliina

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Arminen

Oona Maija Amanda

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Aspa

Oona Jasmiina

Taideteollisuusalan perustutkinto

Aunola

Jonne Eelis

Liiketoiminnan perustutkinto

Berg

Saska Alexsander

Talotekniikan perustutkinto

Bergman

Eetu Karinpoika

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Bergman

Nuppu-Maria Angela

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Bhide

Tanvi Niranjan

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Bhose

Hilma-Helena Alexandra

Ajoneuvoalan perustutkinto

Bidault

Emil Benjamin

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Bollström

Alvar Allan Rickhard

Ajoneuvoalan perustutkinto

Cederlöf

Camilla Maria Emilia

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Eerikäinen

Riku Markus Kasperi

Turvallisuusalan perustutkinto

Einiö

Kalle Kristian

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Eklund

Pekka Elias Ilmari

Liiketoiminnan perustutkinto

Elo

Leevi Matti Oliver

Talotekniikan perustutkinto

Elomaa

Benjamin Seamus Juhani

Talotekniikan perustutkinto

Enberg

Lotta Annika

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Eronen

Eero Artturi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Eskelinen

Jimi Matias

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Estam

Lucas René

Turvallisuusalan perustutkinto

Ettanen

Joona Antero

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Fellman

Sani Susanna

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Forsström

Ellen Odessa Mikaela

Matkailualan perustutkinto

Franken

Anni Liina Aurora

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Frisk

Lauri Elvis Aaron

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Fyrek

Lucas Elias

Talotekniikan perustutkinto

Grönberg

Nerissa Amanda

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Grönberg

Senni Sofia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Grönholm

Ville Mikael

Ajoneuvoalan perustutkinto

Grönroos

Emmi Maria Irene

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Haapalahti

Samu Matias

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Haapalainen

Tomas Nikolai

Teknisen suunnittelun perustutkinto

Haavisto

Vuokko Maria

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Haitto

Sauli Matias

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hakala

Aleksi Rafael

Rakennusalan perustutkinto

Hakala

Jere Atte Mikael

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Hakala

Krista Maria Aleksandra

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hakkarainen

Janika Karoliina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hakulinen

Teemu Oskari Tapio

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Hallamaa

Noomi Vilhelmiina

Taideteollisuusalan perustutkinto

Halme

Senni Emilia

Taideteollisuusalan perustutkinto

Halonen

Sara-Julia Elisabeth

Maatalousalan perustutkinto

Halttunen

Darin Eveliina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Halttunen

Linnea Taimi Maritta

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Hankkila

Elli Sofia

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Hannan

Mohammad

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Hartikainen

Milja Mari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hartikainen

Otto Aaro Juhana

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Hartikka

Matias Samuli

Turvallisuusalan perustutkinto

Hartomäki

Lilian Indira

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hausalo

Timi Tuomas Valtteri

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Hautala

Jere Juhani Jaroslav

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Hautala

Juho August

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hautamäki

Roope Vili Valtteri

Liiketoiminnan perustutkinto

Hautaniemi

Olaf Bjørn

Turvallisuusalan perustutkinto

Heikkilä

Iiro Eppu Antero

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Heikkinen

Niilo Tomas

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Heikkinen

Veeti Olavi

Turvallisuusalan perustutkinto

Heino

Essi Alina Marjatta

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Heinonen

Kaapo Eemil

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Heiskanen

Mirella Elli Emilia

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Helminen

Paavo Tapio Oliver

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Hietakangas

Veeti Valtteri

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Hietala

Niilo Onni Aukusti

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Hietanen

Elias Aleksi Jalmari

Turvallisuusalan perustutkinto

Himanka

Venla Martta

Maatalousalan perustutkinto

Hintikka

Heini Nelly Elise

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hirviniemi

Aleksi Elias

Talotekniikan perustutkinto

Holappa

Niko Aaron

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Holmberg

Eja-Sofia Melinda

Liiketoiminnan perustutkinto

Honkanen

Joona Aleksanteri

Liiketoiminnan perustutkinto

Hosio

Eero Oskari

Logistiikan perustutkinto

Huhtanen

Jessica Maria

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Huitila

Miko-Kasper

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Huopana

Anni Elisabeth

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Huotari

Mea Aleksandra

Turvallisuusalan perustutkinto

Huuhtanen

Mira Annika

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

Hyppänen

Joona Sakari Kristian

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hyrske

Oona Sinikka

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hytönen

Lily Angel Katariina

Taideteollisuusalan perustutkinto

Hyväri

Inga Eerika

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Hyvönen

Arttu Petteri

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Häkkinen

Ella Sofia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Häkkinen

Kaisa Elina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Hämäläinen

Aleksei

Logistiikan perustutkinto

Hämäläinen

Jenny Tuulia Elisabeth

Turvallisuusalan perustutkinto

Hämäläinen

Juho Voitto Ilmari

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Hämäläinen

Miisa Kristiina Ofelia

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Illman

Mikael Jari Olavi

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ilmonen

Vilu Julia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Ilpoinen

Anton Oliver

Ajoneuvoalan perustutkinto

Ilves

Saija Kristiina

Taideteollisuusalan perustutkinto

Immonen

Janne Veikko Eemeli

Rakennusalan perustutkinto

Immonen

Lauri Patrik Johannes

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Immonen

Valtteri Erik Samuel

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ingalsuo

Aaro Oskari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Inkeroinen

Sami Antero

Turvallisuusalan perustutkinto

Isokallio

Lassi Leonardo

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Isotalo

Vilma Vuokko Aurora

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Itkonen

Sara Emilia

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Jaakkola

Emma Julia

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Jaakkola

Sonja Iisa Elisabet

Ajoneuvoalan perustutkinto

Jaakonsaari

Leevi Erkki Sakari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Jaakonsaari

Riina Kerttu Emilia

Liiketoiminnan perustutkinto

Jahkonen

Miska Valtteri

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Jahnukainen

Milja Marianna

Maatalousalan perustutkinto

Jauhiainen

Heta Matilda

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Jauhiainen

Tuomas Niko Johannes

Talotekniikan perustutkinto

Joenpuro

Julia Anna Maria

Matkailualan perustutkinto

Johansson

Leevi Henrik Valtteri

Liiketoiminnan perustutkinto

Jolkkonen

Jimi Eemeli

Rakennusalan perustutkinto

Jormalainen

Niko Aleksi

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Joutsi

Eemeli Onni Olavi

Logistiikan perustutkinto

Juhola

Roope Petteri

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

Jumppainen

Arttu Aaron

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Juntunen

Mirjam Rauha Rosita

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Juslin

Pipsa Pilvi Pauliina

Maatalousalan perustutkinto

Juutinen

Viivi Aino Elisabet

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Juvonen

Hemmo Riku Ville

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Jylhänkallio

Sini Sofia

Matkailualan perustutkinto

Jämsén

Otto Juhani

Liiketoiminnan perustutkinto

Jäntti

Minja Olivia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Jäntti

Perttu Alvar Olavi

Talotekniikan perustutkinto

Järveläinen

Max Mico Kristian

Ajoneuvoalan perustutkinto

Järvinen

Ester Vuokko Valpuri

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Järvinen

Luukas Seppo Tapio

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Järvinen

Nico Valtteri

Matkailualan perustutkinto

Kaarela

Samu Valtteri

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Kainulainen

Janika Johanna

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kainulainen

Niklas Aleksi

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Kaivola

Ville Tapio Christian

Talotekniikan perustutkinto

Kajander

Sinja Halla Linnea

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Kaleab

Kbret

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kallio

Kiia Orvokki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kallio

Tuomas Daniel

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Kamunen

Kim Henrik

Rakennusalan perustutkinto

Kantola

Valtteri Mikael

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Kantonen

Noora Daniela

Maatalousalan perustutkinto

Karhu

Aino Reetta Wilhelmiina

Maatalousalan perustutkinto

Karjalainen

Hannu Antero

Rakennusalan perustutkinto

Katajaroutio

Anna-Sofia Wilhelmina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Katajisto

Eemeli Joona Jeremias

Rakennusalan perustutkinto

Kattainen

Lenni Sebastian

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Kauhanen

Jonna Julia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kauppala

Wiljami Onni Olavi

Rakennusalan perustutkinto

Kemppi

Veera Aira Elina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Kervinen

Veeti Valtteri

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Keskinen

Remi Oliver

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kesälä

Topias Kari Matti

Ajoneuvoalan perustutkinto

Ketola

Emilia Alli Susanna

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Kettunen

Nicolas Juhani

Rakennusalan perustutkinto

Kettunen

Reetta Maria Raulintytär

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Kihlman

Roope Elias Benjamin

Rakennusalan perustutkinto

Kiivanen

Emma Eveliina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kilpimaa

Altti Onni Johannes

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kilpinen

Kalle Matias

Talotekniikan perustutkinto

Kinnunen

Julian Kasper

Turvallisuusalan perustutkinto

Kinnunen

Lotta Emilia

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Kitinoja

Kristiina Inkeri

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kiuru

Veera Katariina

Maatalousalan perustutkinto

Kivinen

Tatu Veikka

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kjerf

Oona Tytti

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Klemola

Onni Oskari

Matkailualan perustutkinto

Kohonen

Miro Verneri

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Kohtala

Mila Katriina

Turvallisuusalan perustutkinto

Koirikivi

Helmi Katariina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Koivisto

Jonni Juhani

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Koivu

Nenna Julia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kokkonen

Väinö Ville Tapio

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kolehmainen

Ethan Andreas

Rakennusalan perustutkinto

Kolehmainen

Sini Maria

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Koljonen

Max Emil

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kolmonen

Konsta Matias

Talotekniikan perustutkinto

Komonen

Elias Oskari

Logistiikan perustutkinto

Komulainen

Ada Liina Emilia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kontio

Heidi Aurora

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Korhonen

Aleksi Juhani

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Korjus

Jenni Emilia

Maatalousalan perustutkinto

Korkeakangas

Veeti Kasperi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Korko

Jere Eino

Ajoneuvoalan perustutkinto

Korpinen

Arttu Iivari

Logistiikan perustutkinto

Kortelainen

Emma Anna Tuulia

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Koskela

Netta Johanna Katariina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Koski

Miika Tuomas

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Koski

Vilma Aleksandra Wilhelmiina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Koskinen

Mico Jimi Juhani

Liiketoiminnan perustutkinto

Koskinen

Nelly Carolina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Koskinen

Ronja Marianna

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Koskinen

Veeti Kasper

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Kosonen

Fiona Elma Amanda

Rakennusalan perustutkinto

Kosonen

Tuomas Johannes

Liiketoiminnan perustutkinto

Kostiainen

Tuukka Tapani Armas

Rakennusalan perustutkinto

Krantz

Karl Noa

Liiketoiminnan perustutkinto

Kristo

Aada Eveliina Orvokki

Liiketoiminnan perustutkinto

Kuhi

Katrin Juta

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kuidunen

Aleksi

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Kuisma

Heli Kirsti Karoliina

Liiketoiminnan perustutkinto

Kuittinen

Odessa Viivi Eerika

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Kuittinen

Topi Olavi

Ajoneuvoalan perustutkinto

Kuitunen

Aaro Johannes

Taideteollisuusalan perustutkinto

Kuitunen

Erno Jeremia

Talotekniikan perustutkinto

Kuivala

Eppu Jukanpoika

Ajoneuvoalan perustutkinto

Kuivamäki

Riku Antero

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

Kukkonen

Iida Amanda

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Kukkonen

Panu Heikki Olavi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kumpuniemi

Aarne Timopekka

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kuoppamäki

Lasse Juhani

Talotekniikan perustutkinto

Kuosa

Lotta Mikaela Wilhelmiina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Kurka

Teemu Juhani

Ajoneuvoalan perustutkinto

Kurki

Aila Helka Annikki

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Kuusisto

Aino Heleena

Turvallisuusalan perustutkinto

Kuusisto

Onni Yrjö Tapani

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kuusisto

Vilho Onni Johannes

Maatalousalan perustutkinto

Kvick

Kaapo Elmeri

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Kyllönen

Veeti Oskari

Talotekniikan perustutkinto

Kylmälä

Joona Jami Sakari

Rakennusalan perustutkinto

Kymäläinen

Emilia Kristiina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Kyntöjärvi

Joel Simeon

Liiketoiminnan perustutkinto

Kängsepp

Daniel

Liiketoiminnan perustutkinto

Kärkkäinen

Aada Catriina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kärkkäinen

Sini Pilvi

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Kärnä

Roni Mikael

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Kärras

Minna Sofia Alexsandra

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Köpsi

Emil Johannes

Liiketoiminnan perustutkinto

Laakso

Tomi Veikka

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Lahti

Riikka Rebekka

Maatalousalan perustutkinto

Lahtinen

Carita Jemina Tuulikki

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Lahtinen

Evert Daniel

Rakennusalan perustutkinto

Lahtinen

Felix Ilmari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Lahtinen

Mikko Aapo Oskari

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Lahtinen

Teemu Oskari

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Laine

Leo Ukko Petteri

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Laine

Valtteri Leo Akseli

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Laine

Väinö Kalle Ilmari

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Laitinen

Nea Maria Pauliina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lalu

Onni Miro Petteri

Talotekniikan perustutkinto

Lankinen

Simo Samuli

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Lasala

Aida Cecilia

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Latva

Leevi Juho Matias

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Latvala

Juuso Mikael Aleksanteri

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Laukkanen

Misca Jaanus

Logistiikan perustutkinto

Laukkonen

Helmi Emilia

Maatalousalan perustutkinto

Launiainen

Susanna Linda Marketta

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Lauronen

Minttu-Maria Aleksandra

Liiketoiminnan perustutkinto

Lavikainen

Iisa Kirsikka

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lazaro Virtanen

Felipe

Talotekniikan perustutkinto

Lehesranta

Julianna Iida Aurora

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Lehesranta

Valto Antero

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Lehtimäki

Taika Juliaana

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lehtinen

Juhani Ykä Olavi

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lehtinen

Petteri Juhani

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Lehtinen

Rosa Tuuli Marika

Matkailualan perustutkinto

Lehto

Eeli

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Lehto

Eelis Aapeli

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Lehtola

Jasperi Aleksi Tapio

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Lehtola

Kasperi Manu Tapio

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Lehtola

Vilho Antero

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Lehtonen

Jasmi Matilda

Logistiikan perustutkinto

Lehtonen

Johanna Karoliina

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Leino

Jesse Jasper

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Leinonen

Sofia Eveliina

Liiketoiminnan perustutkinto

Leiponen

Joose Henrik

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Lemström

Max Emil Anton

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Lepistö

Onni Oskari

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Leppänen

Laura Johanna

Matkailualan perustutkinto

Leppänen

Nella Janina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Leskinen

Pihla Matleena

Matkailualan perustutkinto

Leskinen

Sinna Katriina

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Liljegren

Veeti Verneri

Liiketoiminnan perustutkinto

Limpi

Aaro Elias

Ajoneuvoalan perustutkinto

Lindgren

Roope Allan

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lindroos

Emmy Eleonora

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Lindroos

Iikka Juhani Armas

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Lindroos

Siiri Maria

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Linna

Martti Topias

Ajoneuvoalan perustutkinto

Linnermo

Elias Mikael

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Linsén

Marjukka Suvi Kristiina

Matkailualan perustutkinto

Liukkonen

Heikki Tapio

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Lohi

Paulus Daniel

Talotekniikan perustutkinto

Loitokari

Jesse Joosef

Ajoneuvoalan perustutkinto

Louhivaara

Jenna Johanna

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Louhivaara

Miika Daniel

Ajoneuvoalan perustutkinto

Lusa

Miska Myrsky Juhani

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Luukko

Eliise Mai

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Lyytikäinen

Emilia Sofia

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Långström

Tanja Helena Vivian

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lämssä

Nuutti Mikael Kristofer

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

Lämsä

Elli Siiri Alina

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mahmoud

Sanam

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Makkonen

Ida Maria Wilhelmiina

Turvallisuusalan perustutkinto

Malik Mahmoed

Malalai Hasankhil

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Malinen

Miska Ilari

Rakennusalan perustutkinto

Malmivaara

Tito Johannes

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Mankinen

Vili-Valtteri

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Manni

Aaron Christian

Rakennusalan perustutkinto

Manninen

Vivia Iisa Elisabeth

Liiketoiminnan perustutkinto

Marjasalo

Lotta Melissa

Matkailualan perustutkinto

Marjoniemi

Emilia Minttu Susanna

Maatalousalan perustutkinto

Masalin

Masi Eemeli

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Mattila

Tuisku Hilkka Marlene

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Mattila

Vilho Olavi

Talotekniikan perustutkinto

Mattsson

Oiva Johannes

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Mattsson

Valo Salomo

Matkailualan perustutkinto

Medina

John Trisha

Teknisen suunnittelun perustutkinto

Mertoniemi

Tuike Anja Elina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Mesgen Goytom

Hayelom

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Metso

Jannika Alisa Kristiina

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Metsävainio

Erin Anna Inkeri

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Mettovaara

Leevi Topias

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Miettinen

Matilda Linnea

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Minkkinen

Mico Lauri Tapani

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Monto

Olli Matias

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Muikku

Erno Otto Artturi

Rakennusalan perustutkinto

Muntila

Emmi Peppi Julia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Mustajoki

Touko Emil

Talotekniikan perustutkinto

Mustonen

Aapo Juho Daniel

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Mustonen

Jatta Suvi Tuulikki

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mustonen

Jone Artturi

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Mustonen

Miiko Matias

Turvallisuusalan perustutkinto

Mykrä

Mikael Johannes Antinpoika

Turvallisuusalan perustutkinto

Myllymäki

Soile Jutta Maria

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Myllynen

Sinna Tuulia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Mäenpää

Meri-Amanda Maaria

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Mäenpää

Milja Iida Magdaleena

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mäensivu

Annilotta

Turvallisuusalan perustutkinto

Mäkelä

Emma Aino Matilda

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Mäkeläinen

Eino Nestori

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Mäkilä

Anette Aino Mikaela

Liiketoiminnan perustutkinto

Mäkinen

Jonne Eemeli

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Mäkinen

Liina-Lotte Jekaterina Anastasia

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mäkinen

Neea Inkeri

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Mäkinen

Nia Elisa

Maatalousalan perustutkinto

Nevalainen

Jonni Ilmari

Liiketoiminnan perustutkinto

Nevalainen

Sami Pekka Juhani

Rakennusalan perustutkinto

Niemeläinen

Katri Terttu

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Nieminen

Elias Ossi Tapio

Turvallisuusalan perustutkinto

Niemitukia

Hille Sade-Helmi Marilin

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Nihtilä

Helmi Tuulikki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Nikander

Leevi Sulo Johannes

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Nikkilä

Markus Aleksanteri

Liiketoiminnan perustutkinto

Nikkola

Anselmi Armo Aukusti

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Niklander

Joakim Erik Aleksanteri

Liiketoiminnan perustutkinto

Niskanen

Sofia Aada Emilia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Nisumäki

Helmi Tuuli Kristiina

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Noori

Hadisa

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Noponen

Senni Iida Emilia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Nordbäck

Teemu Antero Voldemar

Liiketoiminnan perustutkinto

Nordman

Jasse Jesperi

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Nordström

Joni Antti Tapio

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Nordström

Rasmus Oliver

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Nummela

Oskari Uuno Elias

Ajoneuvoalan perustutkinto

Nuorala

Noora Lyydia

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Nurmi

Lauri Edvard

Rakennusalan perustutkinto

Nurminen

Eetu Matti Juhani

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Nurmivaara

Joni Matias

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Nylund

Veeti Joakim Jalmari

Talotekniikan perustutkinto

Nyman

Rinaldo Roberto Ricardo

Liiketoiminnan perustutkinto

Nyström

Nea Alla Maria

Maatalousalan perustutkinto

Oeselg

Kris

Liiketoiminnan perustutkinto

Ohenoja

Anna Kristiina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Oinas

Juho Antti Mikael

Talotekniikan perustutkinto

Oinonen

Tomi Tuomas

Talotekniikan perustutkinto

Oinonen

Ville Petteri

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Ojala

Juulia Amanda

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Ojala

Miko Matias

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Ojennus

Henna Susanna

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Oksanen

Elli Marja Sofia

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Oksanen

Maija Eeva-Liisa

Maatalousalan perustutkinto

Oksanen

Saana Natalie

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Ollikainen

Katri Annika

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Ordning

Juuso Johannes

Liiketoiminnan perustutkinto

Paakkanen

Joona Henri Oliver

Rakennusalan perustutkinto

Paakkanen

Juno Elian

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Paappanen

Veeti Olavi

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Paattakainen

Jenni Kristiina

Ajoneuvoalan perustutkinto

Padinki

Jere Kristian

Rakennusalan perustutkinto

Pajunen

Oliivi Anni Kirsikka

Maatalousalan perustutkinto

Pakkanen

Tuukka Mikael

Ajoneuvoalan perustutkinto

Palmolahti

Kalle Risto Santeri

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Palmu

Aaron Seppo Matias

Liiketoiminnan perustutkinto

Palviainen

Peppi-Lotta Wilhelmiina

Turvallisuusalan perustutkinto

Parikka

Ilmari Kaapo Johannes

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Partanen

Amanda Elisabeth

Maatalousalan perustutkinto

Partti

Kaapo Mikko Olavi

Talotekniikan perustutkinto

Patama

Nea Elina

Maatalousalan perustutkinto

Pehkonen

Toivo Eemeli

Ajoneuvoalan perustutkinto

Pekkarinen

Aleksi Tapio

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Peltonen

Reeta Lotta Annastina

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Penttilä

Miko Petteri

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Penttilä

Milla Ilona

Ajoneuvoalan perustutkinto

Penttinen

Samu Petteri

Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

Perholehto

Pitja

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Perkiä

Fanny Elviira

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Perälä

Rasmus Jami Petteri

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Pesola

Elias Teo

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Pihlaja

Santeri Jeremias

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Piilonen

Miko Arimo

Talotekniikan perustutkinto

Piira

Jaakko Veli-Pekka

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Piironen

Aino Helena

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Pimiä

Ella Liisa Kristina

Liiketoiminnan perustutkinto

Pippuri

Janna Hellä Marjatta

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Pispa

Venla Matleena

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Pitkämäki

Jomi Veikko Viljami

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Portti

Tuomas Veikka Johannes

Ajoneuvoalan perustutkinto

Poskiparta

Santtu Sakari

Liiketoiminnan perustutkinto

Poutanen

Tuukka Antero

Rakennusalan perustutkinto

Poutiainen

Ossi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Povenius

Kasper Antero

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Pudas

Jose Anselmi

Rakennusalan perustutkinto

Pulkki

Iina Emmi Marianne

Maatalousalan perustutkinto

Purala

Roosa Mirella Maria

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Puustinen

Rafael Valtteri Olavi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Pyhältö

Jaakko Oskari

Rakennusalan perustutkinto

Pyrä

Rasmus Elmeri

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Pyykkö

Isabella Maarit Josefiina

Maatalousalan perustutkinto

Pyykkö

Paavo Olli Ilmari

Liiketoiminnan perustutkinto

Päivärinta

Tommi Tapio

Turvallisuusalan perustutkinto

Raatikainen

Riku Juhani Antero

Liiketoiminnan perustutkinto

Rajala

Ville Henrik Mikael

Ajoneuvoalan perustutkinto

Rajalahti

Tiia Tuulia

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Rajamäki

Veena-Tuuli Maija Alina

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Ranki

Elias Vesa Kalevi

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ranssi

Lila Helmi Marianna

Liiketoiminnan perustutkinto

Ranta-aho

Joni Pekka Oskari

Turvallisuusalan perustutkinto

Rantamäki

Jimmy Kalevi

Talotekniikan perustutkinto

Rantanen

Helga Henrietta

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Rantanen

Sonja Ellen

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Rantanen

Tatu Valtteri

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Rautiainen

Aaro Johannes

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Ravantti

Aada Emilia

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Rehmonen

Sanni Susanna

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Reiniaho

Oula Aarni Ilmari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Reisbacka

Aatu Niklas

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Riissanen

Rasmus Miro Kalevi

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Rinne

Caius Olavi Oliver

Liiketoiminnan perustutkinto

Rinne

Joel Marcus Mikael

Liiketoiminnan perustutkinto

Rintala

Jonne Samuel

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Rintamäki

Eeli Olavi

Liiketoiminnan perustutkinto

Ristiniemi

Mikko-Matias Petrinpoika

Ajoneuvoalan perustutkinto

Ristniemi

Toni Matias

Matkailualan perustutkinto

Ronkainen

Janna Juuliet

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Ronni

Sinna Kristiina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Roos

Topi Valtteri

Talotekniikan perustutkinto

Ropponen

Aapo Viljami

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Rosenberg

René Aaron Pietari

Talotekniikan perustutkinto

Rossi

Aleksi Ilari

Ajoneuvoalan perustutkinto

Ruohonen

Viljami Ronny Evert

Matkailualan perustutkinto

Ruotsalainen

Suvi Ada Maria

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Räikkönen

Jesse Jarno Sakari

Ajoneuvoalan perustutkinto

Räsänen

Olivia Josefiina

Liiketoiminnan perustutkinto

Räsänen

Sanni Aliisa

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Räty

Otto Erik

Liiketoiminnan perustutkinto

Saarelainen

Enna Liisa

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Saarinen

Emma Tuuli Ellen

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Saarinen

Rasmus Samuel

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Saarinen

Samu Pyry Petteri

Rakennusalan perustutkinto

Saarnio

Enni Adaliina

Liiketoiminnan perustutkinto

Saarnio

Okko Tapani

Rakennusalan perustutkinto

Saastamoinen

Elias Noa Tapio

Logistiikan perustutkinto

Saastamoinen

Emma Martta

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Sahinoja

Iia Emilia

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Sainio

Maikki Annika

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Salama

Sifiso Miro Kristian

Liiketoiminnan perustutkinto

Salin

Akseli Paavo Tapio

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Salin

Elina Leila Annikki

Logistiikan perustutkinto

Salmela

Oona Eweliina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Salmi

Jade Heli Jessica

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Salminen

Sami Armas

Ajoneuvoalan perustutkinto

Salo

Fanni Aurora

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Salokoski

Nicky Johannes Antero

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Salokoski

Sanna Maria

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Sarén

Jade Anni-Sofia

Maatalousalan perustutkinto

Sarv

Steneli

Taideteollisuusalan perustutkinto

Sassi

Severi Matias

Teknisen suunnittelun perustutkinto

Saukonoja

Tuukka Väinö Eemeli

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Savolainen

Aleksi Mikael Juhani

Ajoneuvoalan perustutkinto

Savolainen

Tommi Atte Elias

Ajoneuvoalan perustutkinto

Selenius

Eetu Toivo Armas

Rakennusalan perustutkinto

Semo

Kheder

Logistiikan perustutkinto

Senin

Veronika

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Seppälä

Alex Kalevi Ensio

Ajoneuvoalan perustutkinto

Seppälä

Elias Matti Sakari

Logistiikan perustutkinto

Seppälä

Lassi Eero Artturi

Logistiikan perustutkinto

Seppänen

Antti Topias Hermanni

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Seuranen

Jenna Kristiina

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Siitari

Jesse Matias

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Siivonen

Eveliina Hannele

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Siltola

Juho Matti Artturi

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Siltola

Riku Petteri

Ajoneuvoalan perustutkinto

Sinimaa

Emmi Janika

Maatalousalan perustutkinto

Siukkola

Aida Marianne Susanna

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Soisalo

Aki Ilmari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Soisalo

Niko Tapio

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Sormunen

Aleksi Tapio

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Sorola

Vilma Annina

Maatalousalan perustutkinto

Sorvari

Julius Henrikki

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Sourio

Aada Aleksandra

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Stolt

Melina Susanna

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Suikkari

Juho Petteri

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Sundelin

Rosemary Carola

Turvallisuusalan perustutkinto

Suominen

Emma Alisa

Maatalousalan perustutkinto

Suorajärvi

Aava Elina Anneli

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Surakka

Iines Anniina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Suvensalmi

Jan Antero

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Szuwarowski

Szymon Jan

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Säkkinen

Niklas Aaron

Liiketoiminnan perustutkinto

Säkkinen

Roosa Maria

Liiketoiminnan perustutkinto

Taavila

Amanda Tiia Elina

Liiketoiminnan perustutkinto

Tabell

Martti Eino Olavi

Rakennusalan perustutkinto

Taiponen

Alvar Elias

Rakennusalan perustutkinto

Takatupa

Jesse Antero

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Tammemäe

Tommy Casper Daniel

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Tamminen

Niklas Tapani

Liiketoiminnan perustutkinto

Taskinen

Lotta Susanna

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Taskos

Rafail Kiriakos

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Tassama

Kanyarat

Liiketoiminnan perustutkinto

Tervo

Lauri Aapo Eevertti

Ajoneuvoalan perustutkinto

Tiensivu

Melina Margareta

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Tienvieri

Sara Aira Linnea

Puutarha-alan perustutkinto

Tilanterä

Onni Eirik

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Tirronen

Emma Eveliina

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Tirronen

Nea Sofia Aleksandra

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Tissari

Veera Maria

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Tofferi

Eetu Rafael

Ajoneuvoalan perustutkinto

Toivanen

Emma Miia Julia

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Toivanen

Maija Johanna

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Toiviainen

Lumi Emilia

Logistiikan perustutkinto

Tolvanen

Noel Elias

Rakennusalan perustutkinto

Tommila

Kaapo Viljami

Talotekniikan perustutkinto

Toppinen

Veikko Tapio

Talotekniikan perustutkinto

Tukiainen

Vilho Juhani

Ajoneuvoalan perustutkinto

Tuomaala

Minttu Linnea

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Tuomenpuro

Jonne Mikael

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Tuomenpuro

Sanni Tuulikki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Tuomi

Elsa Laura Elviira

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Tuominen

Leevi Eemil

Ajoneuvoalan perustutkinto

Tuominen

Sanni Hannele

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Tuovinen

Roosa Minja Jasmin

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Tuutti

Markus Onni Mikael

Ajoneuvoalan perustutkinto

Tuutti

Noona Beata Petrintytär

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Tynkkynen

Juuso Oskari

Liiketoiminnan perustutkinto

Tynkkynen

Remus Alwar Johannes

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Typpö

Eelis Einari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Typpö

Tuomas Artturi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Tähtinen

Amanda Elisabeth

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Tölli

Jyri Markus

Liiketoiminnan perustutkinto

Törmänen

Aada Maria Vilhelmiina

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Uhlbäck

Rasmus Simeon

Talotekniikan perustutkinto

Unt

Stivin

Ajoneuvoalan perustutkinto

Uusikartano

Eevi Julia

Maatalousalan perustutkinto

Uusivirta

Jimi Jesse Jonatan

Liiketoiminnan perustutkinto

Uuttu

Lukas Ilmari

Talotekniikan perustutkinto

Vainio

Erika Hilla Maria

Taideteollisuusalan perustutkinto

Vainio

Tiia Maria

Logistiikan perustutkinto

Vainionpää

Oskari Aleksi

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Valkonen

Liisa Monika

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Valli

Emilia Fanny Katariina

Talotekniikan perustutkinto

Varinen

Arttu Matias

Talotekniikan perustutkinto

Varonen

Luca Daniel

Rakennusalan perustutkinto

Vasala

Petra Tuulia

Pintakäsittelyalan perustutkinto

Vaszi

Herold Attila Aatos

Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Veijalainen

Rasmus Mikko Aleksi

Ajoneuvoalan perustutkinto

Ventoniemi

Verneri Jerry Johan

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Venäläinen

Vertti Eemeli

Ajoneuvoalan perustutkinto

Vesasto

Nea-Maria Lusiina

Liiketoiminnan perustutkinto

Viitanen

Veeti Eerik Kalevi

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Viljamaa

Velmeri Ukko Viljami

Talotekniikan perustutkinto

Vilkman

Eerika Iida Julia

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Vilkman

Janika Irene Saga-Maria

Logistiikan perustutkinto

Vilponen

Teemu Juhani

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Vilu

Elise

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Virtanen

Arttu Veikko Eevert

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Virtanen

Helena Kaarina

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Vogelainen

Kristina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Vuori

Nessa Sofia

Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Vuorinen

Leevi Jalmari

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Vuorio

Milla Sanni Maria

Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Vähämäki

Luukas Nico Kristian

Logistiikan perustutkinto

Väisänen

Martta Eveliina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Väliahdet

Pihla-Julia Josefiina

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Väyrynen

Joel Patrik Juhani

Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Wahlroos

Joona Onni Juhani

Rakennusalan perustutkinto

Waldén

Niklas Tuukka Olavi

Rakennusalan perustutkinto

Wall

Roope Kasperi

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Wegelius

Ghita Christine

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Welander

Valtteri Jan Mikael

Liiketoiminnan perustutkinto

Westerberg

Laura Linnea

Turvallisuusalan perustutkinto

Westerholm

Leevi Johannes Kristian

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Wikström

Eira Elsa Aavatar

Liiketoiminnan perustutkinto

Willström

Eemil Antti Edvard

Talotekniikan perustutkinto

Wägg

Tommy Marcus Mikael

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Åman

Veeti Nils Oskari

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Åstedt

Eemeli

Tutkintokoulutukseen valmentava koulutus

Ängeslevä

Janne Matias

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Õepa

Lasse

Logistiikan perustutkinto

Öhman

Roo Uriel

Puutarha-alan perustutkinto