Ajankohtaista

14.6.2018 8.54

Yhteishaussa Hyriaan valitut opiskelijat

Alla listat Hyriaan yhteishaussa valituista, jotka ovat antaneet luvan nimen julkaisuun

Kauppalankatu 18, Hyvinkää

Aaltonen Kati Hannele, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Aho Patrick Thomas Daniel, Liiketoiminnan perustutkinto

Aitalaakso Saara Emilia, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Ali Alori Solafa Peter, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Berg Tenho Mika Allan, Liiketoiminnan perustutkinto

Bhat Elisa Sofia, Liiketoiminnan perustutkinto

Cai Kaiwei, Liiketoiminnan perustutkinto

Dilay Bhea Theresa, Liiketoiminnan perustutkinto

Eerola Santtu Ali Samuel, Liiketoiminnan perustutkinto

Finer Beata-Juulia Katariina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Forstén Siina Karoliina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Halme Senni Emilia. Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Halonen Jami Sakari, Liiketoiminnan perustutkinto

Hartikainen Kalle Jalmari, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Heikkinen Tuomas Lauri Tapani, Liiketoiminnan perustutkinto

Heino Emmi Ilona Marjatta, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Helenius Petteri Kristian, Liiketoiminnan perustutkinto

Hell Leo Kristian, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Helminen Anni Eveliina, Liiketoiminnan perustutkinto

Hinkkanen Sara Emilia, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hirvonen Marko Waltteri, Liiketoiminnan perustutkinto

Hirvonen Riku Eemil Oskari, Liiketoiminnan perustutkinto

Hoang Huy Hoang, Liiketoiminnan perustutkinto

Honkanen Pinja Liisa, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Huikari Patrick Juhani, Liiketoiminnan perustutkinto

Hyyrynen Eetu Antero, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hämäläinen Lotta Liisa Marjatta, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Jokinen Aada Josefiina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Jokinen Julia Katariina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Jokinen Piitu Juulia, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Juuruskorpi Roope Reinhold, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Jyväkunnas Kia Susanna Aleksandra, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Järvinen Noora Anneli Amalia, Liiketoiminnan perustutkinto

Kaarela Veera Karoliina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kangasniemi Laura Susanna, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Keinonen Henna Eveliina, Liiketoiminnan perustutkinto

Kilpinen Tommi Tapio, Liiketoiminnan perustutkinto

Kinnunen Anton Henrik Jonathan, Liiketoiminnan perustutkinto

Kokkinen Samuel Astor Ensio, Liiketoiminnan perustutkinto

Komulainen Juuso Oskari, Liiketoiminnan perustutkinto

Kontio Roope Aarne Oskari, Liiketoiminnan perustutkinto

Koponen Anna-Katariina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Koponen Maikki Elisabet Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Koskinen Veera Birgitta, Liiketoiminnan perustutkinto

Kovero Miska Kristian, Liiketoiminnan perustutkinto

Kulonen Emilia Aleksandra, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lammela Pinja Johanna, Liiketoiminnan perustutkinto

Lehto Mari Julia, Liiketoiminnan perustutkinto

Leppänen Jutta Marjatta, Liiketoiminnan perustutkinto

Levander Minka Petriina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lindgren Anastasia Rebekka, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lipponen Lila Adaliina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lätti Saara Merika, Liiketoiminnan perustutkinto

Majava Saga Sofia, Liiketoiminnan perustutkinto

Malmström Leevi Johannes Eemeli, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Manner Atte Seppo Oskari, Liiketoiminnan perustutkinto

Manner Riina Venla Anniina, Liiketoiminnan perustutkinto

Manninen Suvi Anniina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Martikainen Anniina Emilia, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Marttinen Isabel Seela Fiona, Liiketoiminnan perustutkinto

Mettälä Jessika Susanna, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Moisio Susanna Inka Juulia, Liiketoiminnan perustutkinto

Mäkinen Tuure Veikka Eevert, Liiketoiminnan perustutkinto

Nenonen Anu Iida Tellervo, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Nokela Peppi Lotta Eveliina, Liiketoiminnan perustutkinto

Nurminen Ville Elias Oskar, Liiketoiminnan perustutkinto

Ollikainen Katja Elina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Ordning Kaisa Maria, Liiketoiminnan perustutkinto

Paasikivi Veeti Valtteri, Liiketoiminnan perustutkinto

Pajunen Julius Oskar, Liiketoiminnan perustutkinto

Parviainen Jami Juhani, Liiketoiminnan perustutkinto

Pasanen Riikka Hannele, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Pekkarinen Henriikka Nea Juulia, Liiketoiminnan perustutkinto

Pellonpää Santeri Onni Sakari, Liiketoiminnan perustutkinto

Pennanen Tuukka Aleksi, Liiketoiminnan perustutkinto

Perkiä Samu Ilmari, Liiketoiminnan perustutkinto

Puhakka Anniina Ellinoora Maria, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Puro Henna Matilda, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Pyykkö Noora Elina Inkeri, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Päivärinta Eve Mirella, Liiketoiminnan perustutkinto

Pärssinen Leevi Wiljami, Liiketoiminnan perustutkinto

Rajamäki Olli Johannes, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Raunisalo Jemina Elisabet, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Revontuli Pinja Tuulia, Liiketoiminnan perustutkinto

Rissanen Lilja Maaria Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Ronimus Aino Emmi Katriina Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Rouhiainen Laura Anne Katariina Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Rännäri Aada-Maria Amalia Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Rönn Jessika Karoliina Liiketoiminnan perustutkinto

Saari Sara-Annika Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Saijonkivi Eerika Susanne Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Salmén Veli Petteri Liiketoiminnan perustutkinto

Salo Neea Tuulia Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Salonen Venla Maria Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Salovaara Olivia Hellä Julia Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Seppä Kasper Sebastian Liiketoiminnan perustutkinto

Seppänen Silja Maaria Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Seppänen Terhi Katariina Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Silfver Samuel Erik Benjamin Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Sivula Teemu Oskari Liiketoiminnan perustutkinto

Sjöberg Jesse Theodore Joonatan Liiketoiminnan perustutkinto

Soiniitty Arttu Eino Kalervo Liiketoiminnan perustutkinto

Sorvo Iisu Elna Marie Liiketoiminnan perustutkinto

Tala Nea Aurora Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Tallgren Wilma Ulrika Liiketoiminnan perustutkinto

Tittonen Nea Jemina Alexandra Liiketoiminnan perustutkinto

Torvinen Oskar Henrik Sebastian Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Tuomilaakso Paavo Oskari Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Turunen Nita Sanni Alisa Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Tölli Noora Susanna Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Uusinarkaus Matias Valtteri Liiketoiminnan perustutkinto

Vainikainen Inka Kristiina Liiketoiminnan perustutkinto

Valkonen Fanny Aurora Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Valtonen Joona Santeri Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Vares Gerli Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Varlamov Miron Liiketoiminnan perustutkinto

Venäläinen Mimmi Lili Marleena Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Virtanen Emma Alisa Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Vuorinen Tommi Sebastian Liiketoiminnan perustutkinto

Karankatu 3 - 5, Hyvinkää

Aalto Anni Maria, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Aaltonen Patrick Tapio, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Ahonen Jere Mikael, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ala-Jääski Niklas Emil, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Alikko Jesse Kalevi, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Alshabou Ahmad, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Asikainen Santeri Tapio, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Bäckman Rosa Serafina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Eklöv Pinja Ida Emilia, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Erola Niko Antero, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Eskola Teemu Oskari, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Fazliu Arlind, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Fonsén Mikaela Birgitta, Turvallisuusalan perustutkinto

Giloeva Aleksandra, Turvallisuusalan perustutkinto

Haapala Eeli Olavi, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Halmetoja Luukas Mikael, Turvallisuusalan perustutkinto

Halonen Matias-Mikael Kasper, Autoalan perustutkinto

Heinonen Emmi Aino Alina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Heiskanen Mikael Joel, Juhani Pintakäsittelyalan perustutkinto

Helander Vertti Elmeri, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Hellström Niko Juhani, Turvallisuusalan perustutkinto

Hidaya Zead Sameera Matti, Turvallisuusalan perustutkinto

Hiltunen Jani Juhani, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hirvonen Ninni Marketta, Taideteollisuusalan perustutkinto

Holm-Pedersen Aleksi, Autoalan perustutkinto

Honkanen Esa Kai, Turvallisuusalan perustutkinto

Honkanen Joni Julius, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Huhtala Joona Juhani, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Husu Juho Sakari, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hämäläinen Ada Elviira, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Hämäläinen Veeti Olavi, Turvallisuusalan perustutkinto

Ikkala Aaron Ilmari, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ilmonen Jenna Julia, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Jokivalli Luukas Mauri Matias, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Jossandt Camilla Katriina, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Juoperi Sara Anniina, Taideteollisuusalan perustutkinto

Jurov Ilja, Turvallisuusalan perustutkinto

Järveläinen Suvi Emilia, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Järventausta Milla Fanni Heleena, Taideteollisuusalan perustutkinto

Järvinen Aleksi Elias, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Järvinen Roope Hermanni, Autoalan perustutkinto

Kangas Santtu Petteri Johannes, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kaukanen Jere Kristian, Turvallisuusalan perustutkinto

Kebbede Tizita Sirak, Taideteollisuusalan perustutkinto

Keikkonen Jutta Sofia Aleksandra, Turvallisuusalan perustutkinto

Kekäläinen Petra Jenna Katriina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Kemppi Aapo Joonas Pentti, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kiyak Damla Emma Yasemin, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Kolehmainen Niklas Walter, Autoalan perustutkinto

Kontinaho Sara Eveliina, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Koponen Elias Santeri, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Koskinen Mio Mikael Juhani, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Kuparinen Essi Sofia Katariina, Autoalan perustutkinto

Kurppa Saku Santeri, Turvallisuusalan perustutkinto

Kuusisto Bea Alexandra, Turvallisuusalan perustutkinto

Kyytsönen Rasmus Eino Sakari, Autoalan perustutkinto

Kähönen Toni Kalevi, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Kärkkänen Iiris Maria, Taideteollisuusalan perustutkinto

Laaksonen Jasmin Aada Alexsandra, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Lahtinen Aada Aleksandra, Taideteollisuusalan perustutkinto

Lahtinen Wilma Emilia, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Lakso Paavo Iisakki, Turvallisuusalan perustutkinto

Laorat Sornsawan, Taideteollisuusalan perustutkinto

Lappalainen Pyry Eemeli, Autoalan perustutkinto

Lasarov Taisto Kosti Johannes, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Lebedeva Viktoria, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Lehikoinen Juuso Urho Antero, Turvallisuusalan perustutkinto

Lehtinen Emma Juulia, Turvallisuusalan perustutkinto

Lehtiö Ville Valtteri, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Leino Samuel Lukas Jesper, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Leinonen Jani Aleksanteri, Turvallisuusalan perustutkinto

Leppänen Viivi Camilla, Turvallisuusalan perustutkinto

Lindström Walter Veli Tapani, Autoalan perustutkinto

Listala Eetu Mikael, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Lökschy Juho Henrik Antero, Autoalan perustutkinto

Mannerjoki Larissa Kaisla Aurelia, Taideteollisuusalan perustutkinto

Marjakangas Inka Maria, Turvallisuusalan perustutkinto

Martikkala Joonas Juha, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Mehdi Ali, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Metso Ronja Maria Jessica, Turvallisuusalan perustutkinto

Mustonen Marike Iida Maria, Turvallisuusalan perustutkinto

Nappalin Elina Anja Sylvia, Taideteollisuusalan perustutkinto

Nieminen Sini Julia, Turvallisuusalan perustutkinto

Nietula Janina Julia, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Nietula Jonna Janette, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Niiranen Tiia Marika, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Nikolaev Nero Ilmari, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Nyfors Jere Antero, Autoalan perustutkinto

Näykki Lauri Miro Matias, Autoalan perustutkinto

Oinonen Teemu Tuomas, Autoalan perustutkinto

Ojanperä Heli Maarit, Taideteollisuusalan perustutkinto

Oksanen Aino Katariina, Turvallisuusalan perustutkinto

Olkinuora Eero Jussi Jalmari, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Olkkonen Vili Veeti Sakari, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Pakarinen Anni-Maija, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Paljak Hanna-Liis, Taideteollisuusalan perustutkinto

Palmroos Senja Kaarina, Taideteollisuusalan perustutkinto

Patova Kimi Kalle Kristian, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Pelkonen Markus Juho Tapio, Turvallisuusalan perustutkinto

Perämäki Roope Johannes, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Pietarinen Jesse Jasperi, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Purhonen Konstantinos Kaarlo, Turvallisuusalan perustutkinto

Pärssinen Lassi Waltteri, Turvallisuusalan perustutkinto

Raita-aho Jooa Jasper, Autoalan perustutkinto

Rajakallio Wera Maria Kristiina, Turvallisuusalan perustutkinto

Rajala Sara Peppiina, Taideteollisuusalan perustutkinto

Rantanen Meri Mariia Annike, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Redlin Petja Rasmus Christofer, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Reilin Leija Lempi Sofia, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Reinikainen Onni Oliver, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Repo Juuso Aleksi, Autoalan perustutkinto

Riihelä Jukka Jimmy Micael, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Riikonen Elina Susanna, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Ruissalo Jenna Jasmin, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ruokolampi Riina Pihla Pauliina, Turvallisuusalan perustutkinto

Ruuhijoki Oona Riitta, Autoalan perustutkinto

Räsänen Jesse Mikael, Turvallisuusalan perustutkinto

Rättyä Nelli Elna-Sinikka, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Salin Konsta Antero, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Salonen Jere Mathias, Turvallisuusalan perustutkinto

Sandberg Samu Olavi, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Setälä Arttu Pannathorn, Autoalan perustutkinto

Silvennoinen Jenna Marianne, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Silvennoinen Kasperi Samu Severi, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Silvennoinen Mikael Aleksanteri, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Simonen Pauli Petteri, Turvallisuusalan perustutkinto

Simovaara Veeti Valtteri, Turvallisuusalan perustutkinto

Sivula Jesse Antero, Autoalan perustutkinto

Soikkeli Kristiina Anna Sofia, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Soikkeli Severi Aleksi, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Sorvari Juhana Elias, Autoalan perustutkinto

Surakka Benjamin Eeli Kristian, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Svart Raineri Dimitri Allan, Autoalan perustutkinto

Taipale Iiris Lotta Maria, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Tamminen Joonas Ilmari, Turvallisuusalan perustutkinto

Tiainen Miina Matleena, Taideteollisuusalan perustutkinto

Tiilikka Kalle Edvard, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Timonen Elina Linnea, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Tähkänen Vili Oskar, Turvallisuusalan perustutkinto

Valkonen Miro Kristian, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Valli Pia-Liinu Sisko Johanna, Turvallisuusalan perustutkinto

Varis Janina Julia, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Viertola Eerika Emma Kaarina, Turvallisuusalan perustutkinto

Vihanta Elina Reetta Irene, Pintakäsittelyalan perustutkinto

Viisanen Aleksi Matti Tapani, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Volanen Arttu Veikka, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Vuorinen Oskari Matias, Sakari Turvallisuusalan perustutkinto

Väisänen Jimi Vincent, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Torikatu 18, Hyvinkää

Everest Sten, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Hassinen Iines Amalia, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Hyytinen Kati Pauliina, Matkailualan perustutkinto

Ikonen Mari Emilia, Matkailualan perustutkinto

Jokinen Eetu Arttu Oskari, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Jääskeläinen Jenna Josefina, Matkailualan perustutkinto

Kivelä Niki Santeri, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Kuukka Mea Mirjam, Matkailualan perustutkinto

Lahtinen Inka Emilia, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Lehtinen Jonne Santeri, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Lehto Sanni Julia, Matkailualan perustutkinto

Lindberg Inka Maria, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Mäkiharju Niko Veli Olavi, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Palmgren Rosa Sandra Jessica, Matkailualan perustutkinto

Rusila Nella Elina, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Saarinen Ria Sofia, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Salin Naomi Kaisla Kastehelmi, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Smal Niclas Aaron, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Tammilehto Ville Juhani, Matkailualan perustutkinto

Uudenmaankatu 249, Hyvinkää

Aho Sini Eveliina Maatalousalan perustutkinto

Haavisto Nora Anna Alejandra Maatalousalan perustutkinto

Heike Ida Marita Maatalousalan perustutkinto

Heimonen Iida-Sofia Vilhelmiina Maatalousalan perustutkinto

Huuhtanen Ronja Tuli-Emilia Maatalousalan perustutkinto

Ijas Jemina Juliette Maatalousalan perustutkinto

Jauhiainen Ronja Riina Maatalousalan perustutkinto

Kantola Elisa Oona Jasmiina Maatalousalan perustutkinto

Klang Tommi Erik Puutarha-alan perustutkinto

Koivu Krista Josefiina Maatalousalan perustutkinto

Korhonen Sara Susanne Sylvia Maatalousalan perustutkinto

Korpisaari Kaisli Elliina Maatalousalan perustutkinto

Kuivalainen Suvi Tuulia Maatalousalan perustutkinto

Mattila Hanna-Riina Annika, Puutarha-alan perustutkinto

Mustanoja Netta Susanna, Maatalousalan perustutkinto

Niemi Anniina Emilia, Maatalousalan perustutkinto

Nummenpää Irja Roosa Maija, Maatalousalan perustutkinto

Paldanius Hanna Marika, Maatalousalan perustutkinto

Perkiö Karoliina Marja-Kaarina, Maatalousalan perustutkinto

Pohjoisaho Henna Emilia, Maatalousalan perustutkinto

Roihas Kati Helena, Puutarha-alan perustutkinto

Sailio Anette Hilla Eveliina, Maatalousalan perustutkinto

Salminen Vilma Eveliina, Maatalousalan perustutkinto

Seppälä Susa Maria, Maatalousalan perustutkinto

Sirén Inka Tuulikki, Puutarha-alan perustutkinto

Sorvari Matias, Puhtaus- ja kiinteistöpalvelualan perustutkinto

Stenroos Wenla Olivia, Puutarha-alan perustutkinto

Tikkanen Kia Janina, Puutarha-alan perustutkinto

Tolvanen-Coutu Jessie Irmeli, Maatalousalan perustutkinto

Toppinen Saana Henriikka, Maatalousalan perustutkinto

Tuomisto Rebekka Emilia, Maatalousalan perustutkinto

Utter Joanna Camilla, Maatalousalan perustutkinto

Venäläinen Sara Pinja Jemina, Maatalousalan perustutkinto

Wahlstén Ella Sofia, Maatalousalan perustutkinto

Sakonkatu 1, Riihimäki


Ahlqvist Jere Tapani, Rakennusalan perustutkinto

Aho Lauri Uuno Antero, Rakennusalan perustutkinto

Alanen Antti Urho Olavi, Autoalan perustutkinto

Annala Tuukka Mikael, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Anttila Vilma Aada Alexandra, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Anttonen Aleksanteri Frans Juhana, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Aromäki Markus Petri Olavi, Logistiikan perustutkinto

Aromäki Miro Henri Olavi, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Björn Timo Mikael, Rakennusalan perustutkinto

Bunjaku Kenan, Logistiikan perustutkinto

Eerikäinen Roni Henri Mikael, Talotekniikan perustutkinto

Eerola Juho Artturi, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Eiro Simo Markus Olavi, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ekberg Niko Markus Aleksi, Autoalan perustutkinto

Ekholm Mimosa Fia, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Ekholm Pinja Alica Kristiina, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Ellilä Niklas Juhani, Logistiikan perustutkinto

Erdmann Fanny Evelina Talvikki, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Eskelinen Jenna Hannele, Autoalan perustutkinto

Forsman Jasper Matti Tapani, Logistiikan perustutkinto

Friedman Simon Karo Mio, Logistiikan perustutkinto

Främling Mikael Constantin, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Glad Niko Mikael, Talotekniikan perustutkinto

Granström Teemu Olavi, Autoalan perustutkinto

Haapa-aho Kimi Heikki Pietari, Autoalan perustutkinto

Haapanen Renne Eemi Petteri, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Haaparanta Otto Akseli, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Haapsaari Väinö Nestori, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Haikara Oskari Perttu Valtteri, Logistiikan perustutkinto

Haka Tytti Tiia-Mari Annele, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Haljoki Artturi Samuel, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Hannula Patrick Kristoffer, Talotekniikan perustutkinto

Harju Jasper Jami Johannes, Talotekniikan perustutkinto

Hartikainen Antti Elias, Talotekniikan perustutkinto

Hassinen Santtu Henrik, Rakennusalan perustutkinto

Hatanpää Mark-Elias Jakob, Autoalan perustutkinto

Heikkala Roni Oskari, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Heinonen Sara Alexandra, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Heinonen Väinö Ilmari, Rakennusalan perustutkinto

Helander Leevi Matias, Logistiikan perustutkinto

Henriksson Saku Petteri, Rakennusalan perustutkinto

Hillberg Thomas Jesse Mikael, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hirvi Kristian Patrik, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Hirvonen Kerttu Emilia, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Hirvonen Riku Marcus, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Hongisto Päivi Tuulikki, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Humalisto Saku Petteri, Rakennusalan perustutkinto

Huttunen Miro Jesse Kristian, Rakennusalan perustutkinto

Hyväri Eelis Olavi Antero, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Hyväri Petteri Elias, Rakennusalan perustutkinto

Hämäläinen Claude Anton, Autoalan perustutkinto

Hämäläinen Mikko Ilmari, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Hämäläinen Milla Karoliina, Rakennusalan perustutkinto

Hänninen Antti Wille Emil, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Ibrahimi Habib, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Iivonen Saku Johannes, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Ikäheimo Rasmus Samuli, Rakennusalan perustutkinto

Ikävalko Joona Valtteri, Rakennusalan perustutkinto

Isomäki Janna Ilona Tuulikki, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Jaakkola Aleksi Matti Mikael, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Jalava Arttu Iivari, Logistiikan perustutkinto

Jokelainen Jaakko Henrik, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Jokinen Jani Juhani, Autoalan perustutkinto

Jokinen Santeri Johannes, Rakennusalan perustutkinto

Juola Joonas Toivo Johannes, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Juola Niko Tapani Arvid, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Juottonen Emma Olivia, Logistiikan perustutkinto

Juutinen Jesse Aleksi, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Kaila Onni Vilho Henrikki, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Kantanen Eetu Valtteri, Autoalan perustutkinto

Karala Emil Antero, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Karilammi Eemeli Oskari, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Karlsson Ville Rasmus Mikael, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Katajamaa Jasper Aaretti, Autoalan perustutkinto

Katajamäki Valtteri Jaakko Matias, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Kaukoranta Joona Mikael, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Kauppinen Teemu Tapio, Logistiikan perustutkinto

Kemppainen Anttu Perttu Antero, Talotekniikan perustutkinto

Kemppainen Julius Aaron Aleksei, Talotekniikan perustutkinto

Keränen Väinö Otto Eemeli, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Keskinen Emmi Annikki, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Kivimäki Antti Natthayoth, Talotekniikan perustutkinto

Kivistö Aura Loviisa, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Koivuniemi Manu Valtteri Kristian, Talotekniikan perustutkinto

Kokkonen Susanna Emilia, Logistiikan perustutkinto

Korhonen Jesse Jaakko Kristian, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Korvakangas Eetu Anton, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Koskinen Joel Kristian Johannes, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Koskinen Rasmus Aleksanteri, Logistiikan perustutkinto

Krokberg Joonas Mikael, Rakennusalan perustutkinto

Kuitunen Aaro Johannes, Talotekniikan perustutkinto

Kukkonen Tomi Mikael Juhani, Autoalan perustutkinto

Kulmala Anni Rosa Amalia, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Kuokkala Petri Antero, Talotekniikan perustutkinto

Kuusela Joonas Kasperi, Talotekniikan perustutkinto

Kuusonen Taavi Anton, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Kylli Joacim Antero, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Laakkonen Santeri Eemil Olavi, Logistiikan perustutkinto

Laakso Jaani Paul Antoni, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Laakso Joni Juhani Aleksanteri, Autoalan perustutkinto

Laaksonen Akseli Roope Emil, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Laaksonen Viveka Riina Emilia, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Laatikainen Matias Eemeli, Talotekniikan perustutkinto

Lahtinen Isak Mikael, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Lahtinen Jonni Juhani, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Laine Juha Jouni Tapani, Logistiikan perustutkinto

Laitinen Saku Petteri, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Lampén Junnu Verneri, Rakennusalan perustutkinto

Lampinen Jasmin Evelina, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Lappalainen Tuomas Oskari, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Lapveteläinen Max Joel Sebastjan, Logistiikan perustutkinto

Larkovuo Kalle Toivo Kasperi, Talotekniikan perustutkinto

Lasala Nino Kalevi, Talotekniikan perustutkinto

Lassila Roope Elmeri, Talotekniikan perustutkinto

Latvala Taavi Aleksanteri, Rakennusalan perustutkinto

Laukkanen Arttu Sakari, Autoalan perustutkinto

Lauronen Noora Julia Anneli, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Leväniemi Miro Santeri, Logistiikan perustutkinto

Liedes Milja Mirjami, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Lind Oliver Leevi Kristian, Logistiikan perustutkinto

Linden Julius Henrik, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Lindholm Veera-Camilla Karoliina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Lindholm Viljami Antti Ilmari, Autoalan perustutkinto

Lindroos Iikka Juhani Armas, Talotekniikan perustutkinto

Lintunen Sauli Olavi, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Loikkanen Oona Amanda, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Långström Leevi Rafael, Autoalan perustutkinto

Lämsä Jeremias Joakim, Talotekniikan perustutkinto

Malkamo Eetu Aukusti, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Markkanen Jouna Osma Olliver, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Martcharas Aticha, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Marttiin Kiia Marianne, Logistiikan perustutkinto

Mattila Niilo Oskari, Autoalan perustutkinto

Mehtälä Eemeli Niilo Johannes, Logistiikan perustutkinto

Metsälä Pihla Ariel Alina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Mikkola Jere Joonatan, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Millasnoore Eino Heikki Eelis, Autoalan perustutkinto

Millasnoore Kerttu-Leena Katariina, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Muje Salla Eveliina, Autoalan perustutkinto

Mäkelä Santeri Eemil, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Mäkelä Venla Pauliina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Mälton Tomas Rasmus, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Neuvonen Petteri Emil Nikanor, Rakennusalan perustutkinto

Nieminen Aleks Eero Juhani, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Nieminen Jesperi Aleksi Petteri, Talotekniikan perustutkinto

Niininen Iiris Tulikukka, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Niittymäki Anttoni Mikael Aleksanteri, Logistiikan perustutkinto

Nomm Egor, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Norrena Matias Anton Henrik, Talotekniikan perustutkinto

Nousiainen Niko Tapani, Autoalan perustutkinto

Nuora Olli Salomon, Talotekniikan perustutkinto

Nurmi Petri Valtteri, Talotekniikan perustutkinto

Nurmirinta Samu, Talotekniikan perustutkinto

Nyman Timi Petteri, Talotekniikan perustutkinto

Näätänen Jami Rasmus, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Ojennus Jimi Leo Gabriel, Autoalan perustutkinto

Olander Eemeli Aleksanteri, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Olkinuora Arttu Voitto Viljami, Talotekniikan perustutkinto

Ollikainen Ville Arttu Petteri, Logistiikan perustutkinto

Ora Teemu Mikael, Talotekniikan perustutkinto

Paajanen Roni Ilmari, Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto

Paavilainen Heidi Helena Katariina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Pakkanen Tomi Petteri, Autoalan perustutkinto

Parikka Tyko Vilhelm, Talotekniikan perustutkinto

Peltonen Sami Petteri, Logistiikan perustutkinto

Penttinen Tuomo Tapani, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Pessi Viljami Elias, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Pirtonen Joel Juhana, Talotekniikan perustutkinto

Pitkänen Jenni Emilia Karoliina, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Pohjanlehto Miisa Maria Aurora, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Pohjoisaho Heidi Katariina, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Puttonen Santeri Eetu Olavi, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Pylkkänen Vili Petteri, Autoalan perustutkinto

Päivinen Tanja Aleksandra, Autoalan perustutkinto

Pöllä Maria Victoria Ellen, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Ranta Arttu Risto Aleksi, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Raunio Pinja Ada Kristiina, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Rauta-aro Ville Valtteri, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Rautaruoho Ada Aurora, Autoalan perustutkinto

Rautiainen Miro Johannes Mikael, Autoalan perustutkinto

Reunanen Jone Anselmi Mikael, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Riikonen Joonas Benjamin, Autoalan perustutkinto

Risu Aleksi Eeli Evert, Logistiikan perustutkinto

Ronimus Jasmin Taina-Maria, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Runonen Jenna Maarit, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Rämö Milco Juhani, Talotekniikan perustutkinto

Saari Anssi Ilmari, Talotekniikan perustutkinto

Salminen Leevi Severi, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Salo Joona Jasper, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Salo Sampo Ilmari, Rakennusalan perustutkinto

Salonius Jasperi Markus Juhani, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Salotaipale Jiri Petteri, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Saouri Nabil Mohamed, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Saukkonen Leevi Johannes, Rakennusalan perustutkinto

Siltakoski Joona Juhani, Logistiikan perustutkinto

Silvennoinen Petteri Johannes, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Sirén Mia-Janika Cia Kristiina, Logistiikan perustutkinto

Sundberg Jenna Annina, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Suokas Ilmari Onni Tapio, Autoalan perustutkinto

Svärd Leander Emil, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Tammi Henna Jasmin, Ravintola- ja catering-alan perustutkinto

Tamminen Toni Mikael Antero, Talotekniikan perustutkinto

Tarkiainen Justiina Suvi Tuulia, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Tikkanen Anniina Sara Maria, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Toivonen Niklas Kasper, Autoalan perustutkinto

Tran Kevin Ensio Phuc, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Tuominen Joona Aarre Juhani, Rakennusalan perustutkinto

Tuominen Niko Juhani Mikael, Autoalan perustutkinto

Tähtinen Jenna Johanna, Rakennusalan perustutkinto

Uotila Annika Elisa, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Uunonen Joni Tapio, Media-alan ja kuvallisen ilmaisun perustutkinto

Uusitalo Leevi Kalle Joonatan, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Valtanen Teemu Tapio Antero, Talotekniikan perustutkinto

Valtonen Lasse Wiljami, Rakennusalan perustutkinto

Vanamo Sami Kristian, Talotekniikan perustutkinto

Vartiainen Artturi Otto Ilmari, Rakennusalan perustutkinto

Vartio Aarne Elias, Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto

Ventoniemi Arttu Johan, Talotekniikan perustutkinto

Vesanto Aleksi Kristian, Autoalan perustutkinto

Vesterinen Veeti Valtteri, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Virolainen Ville Ilmari, Sähkö- ja automaatioalan perustutkinto

Vitri Saku Valtteri, Talotekniikan perustutkinto

Vuorensyrjä Eetu Santeri Johannes, Rakennusalan perustutkinto

Wihuri Lari Mikko Pekka, Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto

Wik Waranya, Rakennusalan perustutkinto

Wilenius Mikael August Benjamin, Talotekniikan perustutkinto

Winberg Minni Onerva, Rakennusalan perustutkinto

Zammali Moez, Logistiikan perustutkinto

Käräjäkatu 2, Riihimäki

Alanko Roosa-Mari Tuulia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Gradinar Elena Olga Amanda, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hallavainio Alina Inkeri, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Halme Vilma Elina, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Heikkinen Jemina Marja, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Heikkinen Sini Siviä, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Heinonen Pinja Maria, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hiissa Jeina Aspasia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Honkanen Tinka Tiina Amanda, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Huuskonen Yilian Jasmin, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Hyväri Sara Tiina Elina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Hämäläinen Hilla Maaria, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Jokinen Iina Julia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Junell Nelly Lotte Julia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Järviste Ave, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Karkia Salla Sofia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Koivusaari Juulia Karoliina, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Koukkari Salla Eveliina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Kuisma Milla Mona Karita, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Kuokkanen Siiri Susanna, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lahtelin Mette Josefiina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lampinen Emmi Olivia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Launonen Linda Liisa Kaarina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lehtinen Susa Marika, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Liikanen Jenni Aleksandra, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Lindholm Mona Maria, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Matilainen Roosa-Maria, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mattila Janina Susanne, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Miettinen Sarah Sofia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mononen Viivi Emilia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mäkelä Jemina Miitta Sofia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Mäyränen Tilja Johanna Pauliina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Numminen Jessica Cia Jasmin, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Palviainen Anna Olivia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Palviainen Jessika Kristiina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Parviainen Peppi Helmiina, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Peltola Siru Aada, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Perttala Emmi Katariina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Perttala Vilma Eveliina, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Pula Fatime, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Ranthumma Ketsarin, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Rinne Tiia Tuulia, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Ruikka Sara Marie, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Salo Tiina Kaarina, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Selenius Jenni Justiina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Setälä Eetu Jere Olavi, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Simonen Saga Maria Katarina, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Sirola Sofia Alexandra, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Sokka Viljami Johannes, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Sorvali Hilla Eveliina, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Taavitsainen Iida Emilia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Torkkeli Eevi Aada Emilia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Viljakainen Riina Kaarina, Marjatta Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Viljakainen Unna Karita, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Vilkman Noora Liisa Maria, Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto

Virta Emma Miina Amanda, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Virtanen Kaisa-Mari Kristiina, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Walldén Sara Emilia, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto

Yaghoubi Masome, Hius- ja kauneudenhoitoalan perustutkinto


Palaa otsikoihin



Käytämme evästeitä parantaaksemme sivuston toimintaa sekä mainonnan kohdentamiseen. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.