Ajankohtaista

28.3.2018 8.00

Onnittelemme valmistuvia opiskelijoita!

Hyriassa Hyvinkäällä, Karankatu 3-5:ssä, vietetään valmistujaisia ke 28.3.2018 klo 14 henkilöstö- ja opiskelijaravintola Kirsikkapuussa. Päivää juhlitaan kakkukahvien merkeissä.

Tilaisuudessa rehtori Tuula Kortelainen onnittelee valmistuvia opiskelijoita ja jakaa heille todistukset sekä ruusut yhdessä ryhmänohjaajien/vastuukouluttajien kanssa.

Hyriassa on lukuvuoden aikana viisi valmistumispäivää. Tilaisuudet on tarkoitettu tutkinnon suorittajille ja muille opintonsa päättäville.

Alla lista nimensä julkaisuluvan antaneista valmistuvista opiskelijoista (tutkinto, tutkintonimike, opiskelija, kotikunta):

Perustutkinnot:

Autoalan perustutkinto, ajoneuvoasentaja, Vähämaa Atte, Hausjärvi

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki, Alanoja Sanna, Hämeenlinna

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki, Arponen Sari, Hämeenlinna

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki, Järvi Kaija, Hämeenlinna

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki, Lehtinen Leena, Hämeenlinna

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki, Pall Evelyn, Hämeenlinna

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, kokki, Salmi Sinikka, Hämeenlinna

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, tarjoilija, Forsström Beda, Janakkala

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, tarjoilija, Loitokari Väinö, Loppi

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, tarjoilija, Rautio Miia, Riihimäki

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto, kiinteistönhoitaja, Hakasalo Veli-Matti, Tuusula

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto, kiinteistönhoitaja, Nieminen Eero, Sipoo

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto, kiinteistönhoitaja, Saarikangas Jaakko, Kerava

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto, kiinteistönhoitaja, Utukka Tommi, Kerava

Kone- ja metallialan perustutkinto, koneistaja, Kiiveri Janna, Loppi

Kone- ja metallialan perustutkinto, koneistaja, Matikka Vihtori, Loppi

Kone- ja metallialan perustutkinto, kunnossapitoasentaja, Toivola Jukka, Järvenpää

Kone- ja metallialan perustutkinto, kunnossapitoasentaja, Tuhkanen Sami, Riihimäki

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto, toimitilahuoltaja, Jokela Petri, Hyvinkää

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto, toimitilahuoltaja, Paha Chayapa, Riihimäki

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto, toimitilahuoltaja, Phonpalad Sumalee, Janakkala

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto, toimitilahuoltaja, Sa-nguansri Kitirach, Hausjärvi

Kotityö- ja puhdistuspalvelujen perustutkinto, toimitilahuoltaja, Srisongkram Mayuree, Hyvinkää

Kuvallisen ilmaisun perustutkinto, kuva-artesaani, Tiihonen Lauri, Helsinki

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Hietala Tia, Hyvinkää

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Honkakangas Tobias, Hyvinkää

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Jukola Suvi, Hämeenlinna

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Jyrkkänen Nea, Kärkölä

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Kataja Niina, Järvenpää

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Kosin Johanna, Hyvinkää

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Kuurne Noora, Helsinki

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Nguyen Ngoc, Janakkala

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Norit Ragne, Nurmijärvi

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Peltonen Minna, Riihimäki

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Pirinen Kati, Hyvinkää

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Ruissalo Senja, Riihimäki

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi, Surma-aho Heidi, Riihimäki

Logistiikan perustutkinto, autonkuljettaja, Jäntti Adalmina, Tuusula

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Flyckt Henri, Mäntsälä

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Halvorsen Mirva, Loppi

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Hokkanen Maarit, Tuusula

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Junkkarinen Ari, Hyvinkää

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Jurvela Jenni, Vantaa

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Kaasalainen Jere, Mäntsälä

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Kettunen Janne, Järvenpää

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Koskela Joonas, Hyvinkää

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Leppänen Tuomo, Hollola

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Orfinskij Olli, Järvenpää

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Puumalainen Kalle, Mäntsälä

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Räsänen Teemu, Tuusula

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Saares Jari, Porvoo

Logistiikan perustutkinto, varastonhoitaja, Setälä Antti, Espoo

Logistiikan perustutkinto, yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Laine Joonas, Hyvinkää

Logistiikan perustutkinto, yhdistelmäajoneuvonkuljettaja, Peltonen Riku, Riihimäki

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto, luonto- ja ympäristöneuvoja, Hietanen Nina, Tampere

Luonto- ja ympäristöalan perustutkinto, ympäristönhoitaja, Heinonen Simo, Lahti

Maatalousalan perustutkinto, eläintenhoitaja, Hyytiäinen Sanja, Nokia

Maatalousalan perustutkinto, eläintenhoitaja, Nieminen Sini, Järvenpää

Maatalousalan perustutkinto, eläintenhoitaja, Palikainen Sanna, Pornainen

Pintakäsittelyalan perustutkinto, maalari, Heino Jonna, Hyvinkää

Pintakäsittelyalan perustutkinto, maalari, Koukkula Vera, Nurmijärvi

Puualan perustutkinto, puuseppä, Vakkilainen Eemeli, Hyvinkää

Puutarhatalouden perustutkinto, puutarhuri, Penttinen Lilja, Hyvinkää

Puutarhatalouden perustutkinto, puutarhuri, Taiponen Tiina, Hyvinkää

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Hakkarainen Pasi, Hämeenlinna

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Janttonen Pekka, Hyvinkää

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Koskinen Ville, Hyvinkää

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Levänen Jonne, Hyvinkää

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Liimatainen Jesse, Hyvinkää

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Lindell Jesse, Hyvinkää

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Mäenpää Miro, Riihimäki

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Puhakka Miro, Riihimäki

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Saarinen Juhani, Hyvinkää

Rakennusalan perustutkinto, talonrakentaja, Syrjälä Seija, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Aaltola Minna, Hämeenlinna

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Aaltonen Jenni, Janakkala

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Alanko Jenna, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Asonen Terhi, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Boa Kallionkieli Marlei, Helsinki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, De Paula Müller Jefferson, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Elonheimo Tessa, Mäntsälä

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Giloeva Evgenia, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Hakala Janette, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Hakkola Henriikka, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Helminen Julia, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Herme Max, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Huusko Teea, Mäntsälä

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Härkönen Ronja, Vantaa

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Höök Kaarina, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Inkiläinen Eva, Pornainen

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Jormanainen Maria, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Ketonen Rouguiatou, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Koistinen Susanna, Järvenpää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Kuisma Terhi, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Laine Elisa, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Lankinen Jaana, Hämeenlinna

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Leppäranta Jenna, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Lestelin Sari, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Lille Heidi, Mäntsälä

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Lipasti Mari, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Look Maarja, Hausjärvi

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Marquesini Esteban, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Mattsson Camilla, Kerava

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Mohammadi Alishah, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Natunen Sini, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Ndongfack Sidoline, Helsinki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Nguyen Thi, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Ojalehto Laura, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Oksanen Hanna-Mari, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Pobetova Sofiya, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Poimaa Nea, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Sallinen Saku, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Salo Pia, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Sorvali Sonja, Hyvinkää

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Tiks Siiri, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Tuovinen Niina, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Unt Eha, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Virtanen Jenna, Riihimäki

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, lähihoitaja, Åberg Laura, Hyvinkää

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Huovinen Jaakko, Hyvinkää

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Isoaho Juuso, Forssa

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Karlsson Niko, Mäntsälä

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Köttö Jouni, Hyvinkää

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Lehto Matti, Riihimäki

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Niinimäki Walter, Hyvinkää

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Palmroth Joona, Hyvinkää

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Ruoho Niko, Hattula

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Sirviö Mikko, Karkkila

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Soikkeli Teemu, Riihimäki

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Taavela Petri, Riihimäki

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, sähköasentaja, Varis Eetu, Loppi

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja, Kallio Kimmo, Vihti

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja, Launonen Pyry, Riihimäki

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja, Rahkonen Kimmo, Riihimäki

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja, Sollo Riku, Riihimäki

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja, Suomus Sini, Hyvinkää

Talotekniikan perustutkinto, putkiasentaja, Toivonen Elias, Loppi

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Anttalainen Ari-Pekka, Espoo

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Kallio Esko, Pirkkala

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Kontiokorpi Katja, Hausjärvi

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Kuossari Jani, Hattula

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Laaninen Jukka, Ylöjärvi

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Lempinen Outi, Mikkeli

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Rantanen Antti, Lahti

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Rautakoski Esa, Lahti

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Rautanen Sami, Vantaa

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Salakka Heidi, Järvenpää

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Saloranta Tero, Hyvinkää

Teknisen suunnittelun perustutkinto, suunnitteluassistentti, Vilkki Pirjo, Espoo

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi, Arukask Andrean, Kärkölä

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi, Vartiainen Jesse, Lahti

Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, datanomi, Waltari Santeri, Kärkölä

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusvalvoja, Anttonen Claudia, Järvenpää

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusvalvoja, Kurppa Kristian, Hyvinkää

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusvalvoja, Mäkelä Niko, Riihimäki

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusvalvoja, Tiainen Juan, Lahti

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusvalvoja, Valonen Arttu, Loppi

Turvallisuusalan perustutkinto, turvallisuusvalvoja, Österman Jarmo, Tuusula

Ammattitutkinnot:

Erä- ja luonto-oppaan ammattitutkinto,,Akkila Heidi,Helsinki

Erä- ja luonto-oppaan ammattitutkinto, Haikonen Juha, Vantaa

Erä- ja luonto-oppaan ammattitutkinto, Laevuo Cristian, Riihimäki

Erä- ja luonto-oppaan ammattitutkinto, Langerak Norman, Helsinki

Erä- ja luonto-oppaan ammattitutkinto, Parkkila Leena, Helsinki

Erä- ja luonto-oppaan ammattitutkinto, Vishnyakova Olga, Helsinki

Isännöinnin ammattitutkinto, Kemppainen Toni, Hyvinkää

Isännöinnin ammattitutkinto, Vähätiitto Tuomas, Vantaa

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto, Etholén Maria, Hyvinkää

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto, Kiviranta Saara, Hyvinkää

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto, Lauronen Henry, Hyvinkää

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto, Lindqvist Anni, Hyvinkää

Koulunkäynnin ja aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjauksen ammattitutkinto, Parkkinen Anne, Jyväskylä

Kunnossapidon ammattitutkinto, Rajamäki Marko, Hausjärvi

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Järvi Elina, Hämeenlinna

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Koivula Mirva, Hämeenlinna

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Lahti Sari, Hämeenlinna

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Mäenpää Laura, Hämeenlinna

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Mäkinen Anna-Liisa, Hämeenlinna

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Niemelä Hannu, Hämeenlinna

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Nordman Satu, Hämeenlinna

Laitoshuoltajan ammattitutkinto, Sotikare Oladunni, Hyvinkää

Lasten ja nuorten erityisohjaajan ammattitutkinto, Jantunen Saara, Asikkala

Lähiesimiestyön ammattitutkinto, Kalervo Susanna, Hausjärvi

Lähiesimiestyön ammattitutkinto, Kokki Jani, Hyvinkää

Lähiesimiestyön ammattitutkinto, Saarinen Leena, Riihimäki

Metsätalousyrittäjän ammattitutkinto, Ahvenainen Riina, Helsinki

Metsätalousyrittäjän ammattitutkinto, metsätalousyrittäjä, Laiho Teemu, Mäntsälä

Metsätalousyrittäjän ammattitutkinto, metsätalousyrittäjä, Liimatainen Eija, Pori

Myynnin ammattitutkinto, Helminen Tuukka, Helsinki

Myynnin ammattitutkinto, Mykkänen Timo, Kuopio

Myynnin ammattitutkinto, Nissinen Markku, Leppävirta

Sihteerin ammattitutkinto, Saarholm Jaana, Hausjärvi

Suunnitteluassistentin ammattitutkinto, Klinga Jari, Lahti

Suunnitteluassistentin ammattitutkinto, Kostensalo Pekka, Lahti

Suunnitteluassistentin ammattitutkinto, Kyllönen Hannu, Espoo

Taloushallinnon ammattitutkinto, Liljestrand Mirkka, Tuusula

Taloushallinnon ammattitutkinto, Mantere Eila, Vantaa

Taloushallinnon ammattitutkinto, Somelar Sille, Vantaa

Varastoalan ammattitutkinto, Eskelinen Teemu, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Heinonen Tiia, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Isolehto Tino, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Kantanen Carita, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Korhonen Joonas, Riihimäki

Varastoalan ammattitutkinto, Kulmala Anssi, Hausjärvi

Varastoalan ammattitutkinto, Leskinen Sonja, Nurmijärvi

Varastoalan ammattitutkinto, Liimatta Marko, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Ronimus Niko, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Rouhiainen Petri, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Seilo Jukka, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Stark Mirva, Hyvinkää

Varastoalan ammattitutkinto, Vallinkoski Teemu, Hyvinkää

Viljelijän ammattitutkinto, Lindberg Elina, Salo

Viljelijän ammattitutkinto, Mäittälä Atte, Askola

Viljelijän ammattitutkinto, Sipilä Pellervo, Janakkala


Erikoisammattitutkinnot:

Baarimestarin erikoisammattitutkinto, Lindén Katja, Hyvinkää

Johtamisen erikoisammattitutkinto, Kivikoski Tanja, Hyvinkää

Johtamisen erikoisammattitutkinto, Makkonen Minna, Järvenpää

Johtamisen erikoisammattitutkinto, Suomi Heli, Lempäälä

Johtamisen erikoisammattitutkinto, Toivonen Johanna, Loppi

Kaupan esimiehen erikoisammattitutkinto, Rönkkö Seija, Vantaa

Majoitus- ja ravitsemisalan esimiehen erikoisammattitutkinto, Eskuri Outi, Vihti

Majoitus- ja ravitsemisalan esimiehen erikoisammattitutkinto, Suhonen Maarit, Janakkala

Mielenterveys- ja päihdetyön erikoisammattitutkinto, Tauru Kirsi, Janakkala

Tekniikan erikoisammattitutkinto, Nuutinen Kalle, Riihimäki

Tuotekehitystyön erikoisammattitutkinto, Lindfors Suvi, Hyvinkää

Turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto, Halme Ilmari, Vantaa

Turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto, Pessi-Ahokas Minna, Tuusula

Turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto, Pohjalainen Lauri, Vantaa

Turvallisuusvalvojan erikoisammattitutkinto, Ylitalo Jukka, Vantaa

Muu kuin tutkintotavoitteinen koulutus:

Seksuaalineuvojan koulutus, Anttonen Mirva, Mäntsälä

Seksuaalineuvojan koulutus, Bechinsky Margareta, Tampere

Seksuaalineuvojan koulutus, Forsberg Ville, Jyväskylä

Seksuaalineuvojan koulutus, Hilvola Elina, Hattula

Seksuaalineuvojan koulutus, Hritcu Mihaela, Helsinki

Seksuaalineuvojan koulutus, Jokinen Sanna, Tuusula

Seksuaalineuvojan koulutus, Kouva-Oljemark Merja, Espoo

Seksuaalineuvojan koulutus, Kurki Laura, Vantaa

Seksuaalineuvojan koulutus, Mutanen Tiina, Tuusula

Seksuaalineuvojan koulutus, Pinola Laura, Hyvinkää

Seksuaalineuvojan koulutus, Pitkänen Antti, Pori

Seksuaalineuvojan koulutus, Ripatti Ale, Vantaa

Seksuaalineuvojan koulutus, Sten Jenni, Riihimäki



Palaa otsikoihin



Käytämme evästeitä parantaaksemme sivuston toimintaa sekä mainonnan kohdentamiseen. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.